تبلیغات

راهنمای خرید کفش زمستانی

۰

هنگامی که هوا شروع به چرخیدن می کند و زمستان از راه می رسد، خرید کفش زمستانی یک کار مهم است. اما از آنجا که کفش های زمستانی به انواع شکل، رنگ و اندازه در بازار موجود هستند، انتخاب و خرید مقداری سخت و گیج کننده می شود.

 درجه بندی دما برای خرید کفش زمستانی مشابه سیستم های درجه بندی درجه حرارت برای کیسه های خواب است که بیشتر به عنوان یک راهنما استفاده می شود. هنگام خرید چکمه های زمستانی، اگر می خواهید بین چندین مدل انتخاب کنید، درجه بندی درجه حرارت مقایسه خوبی است، مانند کیسه های خواب، چکمه های مختلف برای افراد مختلف و برای فعالیت های مختلف برای تعدادی از عوامل از جمله سلامتی، فعالیت، محیط و حتی به سادگی انتخاب جوراب شما مناسب خواهد بود.

به عنوان نقطه شروع، به این فکر کنید که دوست دارید کفش های زمستانی خود را کجا بپوشید. اگر برای مقاومت در برابر سختی های پیاده روی در برف به آنها نیاز دارید، چکمه های برفی محکم متناسب با این طرح است. برای پوشیدن روزمره و فعالیت های سبک تر، چکمه های چلسی می توانند کارایی بیشتری داشته باشند.جامع 

آیا به دنبال چیزی شیک تر هستید که فقط در سطح شهر بپوشید یا به دنبال چیزی هستید که هنگام چرخیدن در اطراف جنگل روی برف بپوشید؟ اگر یک جفت چکمه زمستانی برای فعالیت هایی انتخاب می کنید که ممکن است پاهایتان زیاد عرق کند، اطمینان حاصل کنید که جوراب زمستانی مناسبی را برای پوشیدن با آن انتخاب کرده اید.

در این مقاله همه مواردی را که باید درباره نحوه خرید کفش گرم زمستانی و برفی مناسب بدانید اطلاعات بیشتری دریافت خواهید کرد. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید کفش زمستانی

 برای خرید کفش زمستانی چهار قانون طلایی

  • در موقع خرید، کفش های زمستانی جدیدتان را با جورابهایی که می خواهید بپوشید امتحان کنید، زیرا این امر می تواند بر تناسب بدن تأثیر بگذارد. اگر چکمه های خود را با جوراب های ضخیم تری بپوشید در حالی که معمولاً جوراب های نازک تری می پوشید، ممکن است احساس کنید که چکمه هایتان کمی گشاد هستند.
  • ترجیحا خرید کفش زمستانی را به بعد از ظهر موکول کنید، چون زمانی است که احتمالاً پاهای شما در بزرگترین حالت خود قرار دارند، زیرا در طول روز متورم می شوند به این معنی که شما می توانید اندازه مناسب را بدست آورید.
  • اطمینان حاصل کنید که هر دو کفش را امتحان می کنید، طبیعی است که اندازه پا کمی متفاوت باشد بنابراین باید مطمئن شوید که در هر دو پا راحت است.

در مغازه (یا اگر در خانه سعی می کنید در اتاق نشیمن خود) قدم بزنید تا اطمینان حاصل کنید که کفش های شما واقعا راحت و متناسب پایتان هستند.

 

برای مطالعه ادامه مطلب در لینک زیر وارد شوید :

 

راهنمای خرید کفش زمستانی

+ نوشته شده توسط Javanmode در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: راهنمای خرید کفش زمستانی، کفش زمستانی، فروشگاه کفش
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر